Aktualności

Zetor w Czechach z dużym plusem

Data publikacji:

W Czechach statystycy zarejestrowali nawet minimalny wzrost sprzedaży (+0,4%) do 3375 sztuk. Wzrost ten napędziła przede wszystkim rodzima marka Zetor, która znaczącym wzrostem (+78,8%) zapewniła sobie ponad 20% rynku i tym samym pierwsze miejsce w tabeli.

    Zetor w Czechach z dużym plusem

Zajmujący w ubiegłym roku pierwsze miejsce John Deere (-0,4%) utrzymał swoje wyniki sprzedaży i udział w rynku na prawie stałym poziomie 14,3%. Małe i kompaktowe ciągniki indyjskiej marki Solis wskoczyły na trzecie miejsce ze wzrostem o 38,9% i wykroiły duży kawałek rynkowego tortu (9,1% udziału). Również marka Steyr znalazła się na fali wznoszącej - dzięki trzycyfrowemu wzrostowi sprzedaży (+150%, 3,6% udziału w rynku) trafiła ponownie do pierwszej dziesiątki. Po raz pierwszy w rankingu pojawiały się również miniciągniki indyjskiego producenta Captain, których według statystyk sprzedano 63 sztuki.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.