[ATR] Aktualności Zetor Polska

Zetor Polska - siedziba nagrodzona

Data publikacji:

Budynek siedziby spółki Zetor Polska w Kaliszu zdobył nagrodę przyznawaną przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa i zyskał tytuł „Mister budownictwa 2016”. Budynek został doceniony przez przedstawicieli branży za jego wielofunkcyjność oraz atrakcyjny wygląd.

Konkurs corocznie organizuje Polski Związek Inżynierów i Techników Budowlanych. Zgłaszane są do niego budynki i projekty realizowane na terenie województwa Wielkopolskiego. W gronie jurorów zasiadają  najwybitniejsi przedstawiciele polskiej branży budowlanej, którzy oceniają i poszukują najlepszych projektów w poszczególnych kategoriach. Budynek Zetor Polska zdobył nagrodę w kategorii Budynek Przemysłowy a jurorzy docenili przede wszystkim jego wielofunkcyjność, uniwersalność oraz atrakcyjny i ponadczasowy design.

- Nagroda mile nas zaskoczyła. Budynek Zetor Polska został zgłoszony do konkursu przez szefa projektu F. B. Antczaka. Cieszy nas fakt, że nowa siedziba poradziła sobie z mocną konkurencją w postaci innych projektów i zyskała uznanie przedstawicieli branży - powiedział Arkadiusz Fułek, prezes Zetor Polska.

Tytuł Mister budownictwa przyznawany jest projektom gotowym. W tegorocznej 43. edycji konkursu wyłoniono w sumie 14 zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Budowa nowej siedziby Zetor Polska rozpoczęła się jesienią 2015 r. i zakończyła się w czerwcu 2016 r. Całkowity koszt budowy nowej centrali przekroczył 60 mln CZK. Design wnętrz i zewnętrznej części odzwierciedla styl korporacyjny marki Zetor.

red.

fot. Zetor Polska

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.