[ATR] Aktualności Zetoragromasz

Zetor - Nie tylko czerwony

Data publikacji:

W tym sezonie w Polsce pojawiło się kilka ciągników Zetor w unikalnych wersjach kolorystycznych. Powód? W ten sposób spółka Zetor Polska uhonorowała sukcesy sprzedażowe swoich czterech dilerów.

Rok 2018 jest dla naszych dilerów bardzo interesujący z punktu widzenia sprzedaży ciągników Zetor. W okresie od maja do czerwca czwórce z nich udało się przekroczyć plany sprzedażowe w ilości sprzedanych maszyn. Przygotowaliśmy dla nich nagrodę - ciągniki Forterra HSX w nowych wersjach kolorystycznych, które uroczyście przekazaliśmy im w Kaliszu - wyjaśnia Arkadiusz Fułek, prezes zarządu Zetor Polska.
Nagrody otrzymały firmy: Inter-Vax ze Żnina (współpraca z Zetorem od 2002 r., 1000 sprzedanych ciągników) - srebrną Forterrę HSX 140 (prezentowaną już na łamach atr express - przyp. red.), Agromasz z Rzekunia (od 1998 r., 1300 sztuk) - białą Forterrę HSX 130, Kunert z Poladowa (od 1996 r., 1500 sztuk) - szarą Forterrę, a także Rolmech z Płońska (od 1997 r., 2000 sztuk) - czarną Forterrę HSX 140. – Wybór kolorów konsultowaliśmy z poszczególnymi dilerami, którzy wybrali odpowiednią dla siebie, konkretną wersję kolorystyczną. Na przykład firma Agromasz wybrała kolory, które odpowiadają kolorystyce spółki. Otrzymaliśmy informacje, że maszyny będą wykorzystywane jako traktory demonstracyjne i będą eksponowane w czasie akcji promocyjnych, a także w siedzibach spółek. Maszyny są własnością dilerów i mogą nimi dysponować według potrzeb – uzupełnia Arkadiusz Fułek. Należy dodać, iż Zetor Polska zamierza w przyszłości powtarzać podobne akcje i nagradzać współpracujące firmy za ich wkład w osiągane wyniki sprzedaży.

GA

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.