Aktualności

Zetor - Mocniejsza pozycja w Rosji

Data publikacji:

Międzynarodowe Targi Maszynowe w Brnie zapisały w historii Firmy Zetor nową kartę. 16 października 2017 r. Zetor Tractors podpisał memorandum o współpracy z firmą Kovrov Electromechanical Plant (KEMP).

Obie firmy potwierdziły w ten sposób zainteresowanie pogłębianiem współpracy obejmującej dostawy kompletów komponentów i silników rosyjskiemu partnerowi.  Jednocześnie podpisano umowę, na podstawie której Zetor Tractors dostarczy w przyszłym roku do Rosji 450 kompletów traktorów odpowiadających parametrom technicznym  Forterra 135. Dostawa komponentów będzie częściowo lokalizowana; do Rosji będzie dostarczana tylko część komponentów, z których zbudowana jest maszyna, natomiast w pozostałe rosyjski partner będzie się zaopatrywał  samodzielnie. Zestawy nie zawierają obciążenia i kół, przedmiotem zamówienia będą silniki, skrzynie biegów, układy hydrauliczne, osie i kabina, czyli kluczowe elementy maszyny. Memorandum dotyczy także zamiaru współpracy w zakresie dostaw jednostek napędowych Zetor, bowiem firma KEMP planuje wprowadzić na rynek traktor o mocy 50 KM właśnie z silnikiem Zetora. Rosyjski partner zakłada stosowanie innych silników również poza segmentem rolnym. Przedstawiciele firmy Zetor Tractors z zadowoleniem podkreślają, że współpraca z rosyjskim partnerem rozwija się, a podpisanie memorandum postrzegane jest jako znaczący krok w historii rozwoju marki i wzmocnienie pozycji na kluczowym rynku, jakim jest bez wątpienia Rosja.

red.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.