Aktualności

Zetor Major CL 80 numerem jeden w 2020 r.

Data publikacji:

Najpopularniejszym ciągnikiem na rynku polskim w 2020 r. okazał się ciągnik Zetor Major CL 80. Według danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców w ub. roku zarejestrowano 279 sztuk tego modelu. A które ciągniki uplasowały się na kolejnych pozycjach?

Na miejscu drugim znalazł się ciągnik Deutz-Fahr 5110 G (223 sztuki), zaś na najniższym stopniu podium - John Deere 6120M (197 sztuk). Dopiero na miejscu 4. uplasował się najpopularniejszy ciągnik marki New Holland - model TD5.85 (186 sztuk), wyprzedzając na kolejnych pozycjach - Kubota L2501 (159 sztuk) i Massey Ferguson MF 5710 (153 sztuki).

Raport na temat rynku ciągników nowych w Polsce w 2020 r. opublikowany zostanie w pierwszym tegorocznym wydaniu atr express (1/2021), do lektury którego serdecznie zapraszamy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.