[ATR] Technika Unia

Zbiorniki Swimer z Torunia

Data publikacji:

Aby zorganizować własną bazę paliw na długie lata, warto zainwestować w sprawdzone zbiorniki wysokiej jakości. Oczekiwania w tym zakresie powinny spełnić m.in. produkty toruńskiej firmy Swimer, jednego z czołowych dostawców bezpiecznych, dwupłaszczowych zbiorników na paliwa płynne klasy III i inne substancje płynne.

W ostatnich latach nastał prawdziwy boom na zbiorniki dwupłaszczowe, spowodowany bardziej restrykcyjnym egzekwowaniem rozporządzenia z roku 2010 o obowiązku magazynowania paliwa właśnie w zbiornikach tego typu. Korzystają na tym ich producenci, w tym firma Swimer, oferująca szeroki wybór zbiorników dwupłaszczowych o pojemności od 1,5 tys. do 10 tys. l. – Obecnie sprzedajemy bardzo dużo zbiorników, głównie na rynku krajowym, a najważniejszą branżą jest rolnictwo – mówi Przemysław Bochat, z firmy Swimer. Walory wyrobów z Torunia doceniają również klienci zagraniczni. Obecnie eksportujemy nasze produkty do 27 krajów świata i cały czas staramy się zwiększyć sprzedaż za granicę. Głównymi odbiorcami są kraje ościenne oraz środkowej Europy, ale coraz więcej sprzedajemy również na inne kontynenty – informuje przedstawiciel producenta.

Przekonują klientów

Co leży u podstaw powodzenia zbiorników z Torunia? Przede wszystkim wysoka jakość, trwałość, bezpieczeństwo oraz szeroki wybór pojemności i opcji wyposażenia. – Zbiornik jest wytwarzany z pierwotnego sproszkowanego polietylenu, w specjalnie do tego przygotowanych formach. Po zakończeniu procesu rotomouldingu i schłodzeniu formy powstaje gotowy zbiornik już o konkretnym kształcie i kolorze. Jeśli chodzi o zbiorniki dwupłaszczowe, zewnętrzny jest odcinany u góry, aby można było włożyć do niego zbiornik wewnętrzny, w którym przechowywany jest olej napędowy czy inna ciecz. Oczywiście poziom tego przecięcia jest tak dobrany, że nawet gdyby zbiornik wewnętrzny się rozszczelnił, to ten zewnętrzny, tworzący płaszcz ochronny, pomieści zawartość. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.