[ATR] Technika BemixSaMASZ

Zabezpieczenie przeciwkorozyjne

Data publikacji:

Efektywne zabezpieczenie przeciwkorozyjne maszyn rolniczych oraz ich ostateczny wygląd jest procesem, do którego przywiązuje się coraz większe znaczenie. Użytkownicy sprzętu rolniczego oczekują nie tylko estetyki, ale i trwałości powłok malarskich - zarówno całych maszyn, jak i podzespołów oraz elementów roboczych. Kosztem dużych inwestycji producenci spełniają te oczekiwania, czego przykładem są chociażby: specjalizująca się w produkcji elementów złącznych hydrauliki siłowej firma Bemix czy też niekryjąca swych mocarstwowych ambicji m.in. w segmencie maszyn zielonkowych firma SaMASZ.

Klienci doceniają wysoką jakość wyrobów firmy Bemix nie tylko w kraju. Producent z Więcborka w Kujawsko-Pomorskiem rozwija bowiem sprzedaż na wielu rynkach europejskich, a eksport stanowi obecnie 60% całego wolumenu sprzedaży. Bemix może się więc pochwalić szczelnym i skutecznym systemem kontroli jakości, opartym na nowoczesnym wyposażeniu pomiarowym, rozbudowanych procedurach sprawdzających oraz na doświadczeniu i profesjonalizmie pracowników, co stanowi gwarancję najwyższej jakości oferowanych produktów. Firma postawiła również na bardzo efektywne i trwałe rozwiązania w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego. Proces ten w przypadku firmy Bemix jest wieloetapowy i złożony. – Ze względu na to, że toczenia są mocno zatłuszczone, najpierw należy przeprowadzić odtłuszczanie elektrochemiczne, a następnie cykl kilku płukań, po których detale trafiają na stanowisko przygotowania powierzchni przed właściwym cynkowaniem alkalicznym – mówi Robert Plutka, zastępca szefa działu kontroli. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.