Technika

Zaawansowane rozwiązania na rynku suszarni i silosów

Data publikacji:

Technika do pożniwnej obróbki zbóż, kukurydzy, rzepaku i innych roślin nadal stanowi perspektywiczny obszar działania. Na rynku polskim dostępne są wszystkie rozwiązania techniczne charakteryzujące obiekty magazynowo-suszarnicze oferowane przez czołowych producentów. Kilku z nich przedstawiło nam, jak wygląda oferta, a także bieżąca sytuacja i perspektywy tego segmentu rynku.

AG-Projekt

Firma AG-Projekt z siedzibą w podwrocławskich Pietrzykowicach jest producentem zaawansowanych technologicznie suszarni do zbóż. – Od lat budujemy swoją pozycję rynkową w oparciu o hasło reklamowe „Eksperci w suszeniu ziarna”. Stawiamy na niezawodność, bezpylność, cichą pracę i najniższy z możliwych koszt suszenia ziarna w naszych urządzeniach. Dzięki zastosowaniu biomasowych pieców nadmuchowych własnej produkcji i systemu podwójnej rekuperacji w suszarni - gdy nasza konkurencja proponuje pojedynczy odzysk energii - potrafimy wysuszyć 1 tonę kukurydzy za 12 zł w suszarni o wydajności 400 t/dobę – przekonuje Tomasz Żukrowski, dyrektor sprzedaży AG-Projekt. – Nasze suszarnie z podwójną rekuperacją można również zasilać palnikami gazowymi. Uzyskujemy wówczas wynik. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 12/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.