Aktualności

Z życia firm

Data publikacji:

Co działo się w branży przez ostatni czas ? Przedstawiamy kilka krótkich informacji z życia firm rolniczych i nie tylko.

    fabryka z lotu ptaka

W 1780 r. Wilhelmus Lemken założył małą kuźnię w Xanten nad Dolnym Renem w Niemczech. Dzisiaj Lemken jest w gronie renomowanych dostawców profesjonalnych technologii produkcji roślinnej, zatrudniającym ponad 1600 pracowników i posiadającym 29 oddziałów handlowych na całym świecie. W tym roku firma rodzinna świętuje 240-lecie swojej działalności.

Od 15 października dostępna jest nowa strona internetowa archiwum SDF, które - od czasu powstania w 2004 r. - znacznie powiększyło swoje zbiory dokumentów związanych z markami: Deutz-Fahr, Same, Lamborghini Trattori, Hürlimann oraz Grégoire i zintensyfikowało działania ukierunkowane na podkreślenie wartości marki, kierowane zarówno do pracowników, jak i do odbiorców zewnętrznych. Nowa strona ma odświeżoną grafikę, treści, nowe i rozbudowane funkcjonalności, a także dostępna jest w trzech wersjach językowych (angielski, włoski i niemiecki).

Nową wersję swojej strony internetowej wprowadza również firma Manitou. – Nasi klienci są coraz bardziej zainteresowani kompletnymi rozwiązaniami, które wykraczają poza sam produkt. Ta nowa strona wyraźnie podkreśla te rozwiązania, oferując użytkownikom Manitou szeroki wybór w celu zwiększenia ich wydajności i efektywności – skomentował Arnaud Boyer, wiceprezes ds. marketingu i rozwoju produktów w Manitou.

Dynamiczny rozwój sytuacji epidemicznej sprawia, że przyszłość imprez wystawienniczych w najbliższych miesiącach stoi pod znakiem zapytania. Koncern BKT zdecydował się właśnie zrezygnować z udziału z przyszłorocznych targów EIMA i odłożyć bezpośrednie spotkania do czasu poprawy sytuacji.

8 miejsce w tegorocznym rankingu najlepiej ocenianych polskich serwisów internetowych w kategorii Ogród, zdobył sklep internetowy Grene. Warto zwrócić uwagę, że w rankingu przeprowadzonym przez Opineo oceniono platformy, na których można kupić wszystko co potrzebne do profesjonalnej uprawy roślin, pielęgnacji ogrodu czy założenia własnego sadu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.