Aktualności

Z wizytą w fabryce Mammut

Data publikacji:

Przed rozpoczęciem obecnego sezonu firma Agro-Tech Junoszyn nawiązała owocną już współpracę z austriacką firmą rodziną, Mammut Maschinenbau, która specjalizuje się w technologii żywienia zwierząt oraz technologii produkcji betonu. Partnerstwo to zostało przypieczętowane niedawną wizytą przedstawicieli firmy w fabryce producenta w Austrii, gdzie odbyło się szkolenia produktowe i serwisowe oraz rozmowy handlowe. Dzięki temu Agro-Tech Junoszyn miał możliwość bliższego zapoznania się z innowacyjnymi maszynami oferowanymi przez Mammut Maschinenbau.

    Z wizytą w fabryce Mammut

Od momentu swojego założenia w 1967 r. przez Josefa Frauschera, pochodząca z Górnej Austrii firma Mammut Maschinenbau konsekwentnie podbija serca klientów na całym świecie. Pierwszym produktem z tym znakiem była ładowarka czołowa „Mammut I”, oparta na podobieństwie do kłów mamuta. Wieloletnie doświadczenie oraz praktyczne opracowanie produktów sprawiły, że z czasem Mammut Maschinenbau stała się jednym z istotnych producentów technologii kiszonki i podawania paszy, a także betoniarek.

Do rolnictwa i budownictwa

Oferta Mammut Maschinenbau obejmuje innowacyjne maszyny do produkcji kiszonki, zapewniające wysoką jakość oraz efektywność procesu kiszenia. Dzięki zaawansowanej technologii i precyzyjnemu wykonaniu, urządzenia Mammut są niezastąpione dla rolnika, który dba o najwyższą jakość swoich produktów. Wśród dostępnych produktów wymienić trzeba: bębnowy rozrzutnik silosowy SiloFox, karuzelowy rozrzutnik silosowy SiloTwist, walec silosowy SiloKompakt (technologia załadunku silosu); wycinak szczękowy SiloCat, łyżko-wycinak Silo Bucket, łyżka do wybierania kiszonki Silo Grip (technologia wycinania kiszonki); przecinak do bel Power Cut, Chwytaki do bel okrągłych Smart i Premium, widły, rolki i rama nośna do bel okrągłych (technologia transportu bel).

 

Technologia karmienia zwierząt to kolejny obszar, w którym firma Mammut Maschinenbau wyróżnia się poprzez dostarczanie szybkich, dokładnych i efektywnych maszyn, które pozwalają rolnikom zaoszczędzić czas i pracę, skupiając się na innych ważnych zadaniach. A w tym zakresie przykładami są: ślimakowy podgarniacz paszy Feed Master oraz wozy paszowe Profi Mix: samojezdne, zaczepiane, stacjonarne z silnikiem elektrycznym.

No i na koniec pozostają betoniarki Mammut, które oferują niezawodność i wydajność, stanowiąc bardzo dobre rozwiązanie dla firm budowlanych i projektantów ogrodów. Produkty austriackiego producenta w tej grupie to: standardowa betoniarka kubełkowa Turbo Mix, betoniarki TM 125 SF i TM 150 SF z hydrauliczną łyżką załadowczą, które umożliwiają samonapełnianie, betoniarki Special z silnikiem elektrycznym lub mobilne na ramie przyczepy samochodowej, a także kombinowana betoniarka Combi Mix, która łączy w sobie zalety klasycznej betoniarki i maszyny do napełniania worków z piaskiem.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.