[ATR] Technika ama poland

Wzmacniane elementy robocze z serii Heavy Duty od AMA

Data publikacji:
Wzmacniane elementy robocze z serii Heavy Duty od AMA

Suche lata, z jakimi ostatnio coraz częściej mamy wszyscy do czynienia, sprawiają, że rośnie zainteresowanie wzmacnianymi elementami roboczymi. Wybierane są przede wszystkim ze względu na dłuższy okres użytkowania - spory asortyment produktów wzmacnianych węglikiem wolframu ma w swojej ofercie włoska firma AMA.

Na początek krótkie przypomnienie, czym w ogóle jest węglik wolframu? Jest to materiał stosowany do produkcji narzędzi, zwłaszcza elementów odpowiedzialnych za obróbkę ścierną, który jednocześnie pozwala znacząco wydłużyć żywotność produktu. Dzięki temu użytkownik może, rzecz jasna,  zaoszczędzić czas i pieniądze poświęcone na przestoje maszyny i wymianę zużytych elementów roboczych.

W związku z tym Grupa AMA wprowadziła do swojej oferty linię produktów Heavy Duty, która została stworzona w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy od elementów uprawy ziemi oczekują zwiększonej wytrzymałości i dłuższej żywotności. Efektem tego jest, iż nawet najbardziej wymagający klienci znajdą w ofercie Grupy AMA produkty do najbardziej popularnych systemów uprawowych. Wszystkie elementy z linii AMA Heavy Duty wykonane są we włoskiej fabryce AMA Sara.

Produkowane przez AMA Sara wymienne redlice, o różnym profilu, wykonywane są ze stali konstrukcyjnej, odpornej na zginanie, skręcanie i silne obciążenia, a przy tym przeznaczonej do ulepszania cieplnego, dzięki któremu powstaje elastyczny rdzeń i utwardzona powierzchnia zewnętrzna. AMA Sara napawa powierzchnie robocze dłut węglikami spiekanymi bądź też wzmacnia je wklejanymi płytkami z tego materiału. Efektem tego jest zwiększenie odporności na ścieranie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.