Technika

Wytrzymałe i elastyczne węże hydrauliczne DPRS Poland

Data publikacji:

Oferta firmy DPRS Poland obejmuje przede wszystkim szeroką gamę profesjonalnych złączy oraz węży przemysłowych i motoryzacyjnych znajdujących zastosowanie w wielu branżach. To podstawowy znak rozpoznawczy firmy działającej na rynku od 1990 r.

    Od lewej: Marcin Szyba, Piotr Różycki, Sylwester Gołębiewski (DPRS Poland)

    Od lewej: Marcin Szyba, Piotr Różycki, Sylwester Gołębiewski (DPRS Poland)

Wiodącą marką węży wysokociśnieniowych w ofercie jest North Fighter, choć DPRS Poland jest także dystrybutorem całej gamy produktów marki Gates

– Skupiamy się przede wszystkim na wężach, które mają zadanie zachowanie dużej elastyczności i wytrzymałości. Największe znacznie ma przy tym dalsze rozszerzanie asortymentu końcówek i elementów złącznych. Sądzę, że w tym zakresie plasujemy się w pierwszej piątce na rynku polskim – przekonuje Marcin Szyba, przedstawiciel firmy DPRS Poland.

Podkreśla przy tym, iż kluczem do sukcesu na rynku polskim jest utrzymywanie wysokich stanów magazynowych, co pozwala szybko realizować składane zamówienia i obsługę serwisową, gdyż DPRS Poland świadczy również zaawansowany serwis hydrauliki siłowej. Firma może poszczycić się systemem jakości, który minimalizuje błędy czynnika ludzkiego przez zastosowanie odpowiednich procedur. Testuje wykonane przewody nietypowe za pomocą próby obciążeniowej ciśnieniem próby. W niektórych przypadkach używa do testów gazów przenikliwych, co praktycznie eliminuje reklamacje. 

 

A co z nowych rzeczy w działalności firmy? 

 

– W 2023 r. firma DPRS Poland weszła w temat maszyn do zakuwania węży wysokociśnieniowych Hydflex, dostępnych w dwóch wariantach pod kątem maszyn ręcznych, chętnie wybieranych przez gospodarstwa rolne i dwóch wariantach pod kątem maszyn zasilanych silnikami elektrycznymi. Spełniają one normy zaciskania węży do 2 cali, co dotyczy wariantów 4- i 6-oplotowych – podkreśla Marcin Szyba.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.