ATR [ATR] Aktualności

Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie - Weekend z atrakcjami

Data publikacji:

Należąca do czołówki krajowych imprez branżowych Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych organizowana przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, co roku cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony rolników i hodowców.

Podobnie było podczas tegorocznej edycji wystawy, gdyż Agroarenę w Szepietowie odwiedziło ok. 1000 tyś. osób. Kto wybrał się do Szepietowa, nie żałował, bo 24-25 czerwca Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego mógł śmiało aspirować do miana rolniczej stolicy Polski. Do Szepietowa zjechało prawie 140 hodowców z całego kraju, którzy zaprezentowali swój dorobek w postaci prawie 800 zwierząt, a także około 280 wystawców, w tym producentów maszyn rolniczych, wyposażenia budynków inwentarskich, firm paszowych, nawozowych, finansowych i doradczych oraz instytucji obsługujących rolnictwo.
W Szepietowie tradycyjnie wybrano Hit Wystawy (a także Najatrakcyjniejsze stoisko i Hit publiczności), którym w tym roku został przetrząsacz karuzelowy P6-651 firmy SaMASZ. Najatrakcyjniejsze stoisko, zdaniem jurorów, przygotowała firma Agro-Serwis DS.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.