Gospodarka i rolnictwo

Wydłużony termin naboru na nawadnianie

Data publikacji:

Do 20 lipca 2020 r. będą mieli czas na złożenie wniosku rolnicy, którzy chcą ubiegać się w ARiMR o dotację z PROW 2014-2020. W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” w obszarze nawadniania w gospodarstwie termin został wydłużony o trzy miesiące.

Wniosek o przyznanie pomocy (WoPP), wniosek o płatność (WoP) z instrukcją ich wypełnienia są udostępnione na stronie: www.arimr.gov.pl w zakładce „Pobierz wniosek”
Zachęca się do podawania we wniosku numerów telefonów oraz adresów e-mail i wyrażania zgody na ich wykorzystanie w celu ułatwienia i przyspieszenia ewentualnego kontaktu w celach dotyczących złożonego wniosku.

Ze względu na obowiązującym staniem epidemii Agencja przyjmować będzie towarzyszące wnioskowi dokumenty w formie kopii niepotwierdzonej lub niepoświadczonej za zgodność z oryginałem. W terminie, gdy będzie to już możliwe, ARiMR wezwie do uzupełniania prawidłowo potwierdzonych lub poświadczonych za zgodność kopii dokumentów.
Wnioski z dokumentami należy przekazać do oddziałów regionalnych ARiMR w formie dokumentu elektronicznego na elektroniczną skrzynkę podawczą za pośrednictwem ePUAM lub pocztą tradycyjną, można je również dostarczać do wrzutni, które ustawione są w placówkach Agencji.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.