Aktualności

Współpraca Dal-Bo z Promodis w Polsce

Data publikacji:

Po kilku wcześniejszych próbach stworzenia sieci handlowej w Polsce duńska firma Dal-Bo porozumiała się w tej kwestii z firmą Promodis. Dzięki temu porozumieniu klienci będą mieli dostęp do produktów Dal-Bo, do części i do serwisu w 22 punktach handlowych sieci Promodis w Polsce.

Zobacz też: Wynajem maszyn rolniczych

W sieci dystrybucji Promodis w Polsce możemy pochwalić się wykwalifikowanym zespołem, profesjonalnym i chętnym do pomocy w wyborze technologii Dal-Bo. Dopasujemy odpowiednie narzędzia, części i roztoczymy niezbędną opiekę serwisową - tłumaczy Krzysztof Kinstler, dyrektor handlowy polskiego oddziału sieci Promodis.

– Dal-Bo to specjalistyczne maszyny, produkowane i ulepszane dla zwiększania plonów w gospodarstwach. Dopasowane do potrzeb polskiego rolnika – dodaje Justyna Brzustewicz, menedżer marki Dal-Bo w Polsce.

Duński producent jest na rynku już od ponad 70 lat. W gamie produktów Dal-Bo znaleźć można agregaty uprawowe, wały, maszyny do głębokiej uprawy uproszczonej, rozwiązania na ścierniska oraz maszyny do pielęgnacji TUZ. Taki asortyment bardzo dobrze uzupełnia portfolio produktów oferowanych w sieci Promodis.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.