[ATR] Aktualności

Wprowadzenie nowej opony Magna M-RIGID

Data publikacji:

Magna Tires Group z dumą ogłasza wprowadzenie nowej Magna M-RIGID. Ta radialna, skonstruowana do robót ziemnych opona 27.00R49 / 33.00R51 / 40.00R57, ze wzorem bieżnika E4, zaprojektowana jest dla ciężarówek, aby sprostać najbardziej wymagającym warunkom jazdy w terenie . Oferuje ona optymalną wydajność i cenę zakupu. Magna M-RIGID to rozwiązanie pozwalające uzyskać wysoką wydajność.

Magna M-RIGID ma mocne sztywne klocki, które zapewniają trakcję i wytrzymałość. Unikalny i rewolucyjny wzór bieżnika posiada cztery główne atuty:

  • zmniejszone gromadzenie się ciepła i poprawiona trwałość opon
  • obwodowe rowki w bieżniku, poprawiające kontrolę nad kierownicą, zapewniając tym samym lepszą wydajność podczas pokonywania zakrętów i lepsze odprowadzanie ciepła
  • blokujące się klocki ograniczają nadmierny ruch podczas pokonywania zakrętów, zmniejszają gromadzenie się ciepła oraz zwiększają komfort operatora i żywotność opony
  • zoptymalizowaną powierzchnię styku, zapewniającą równomierne zużycie i poprawia żywotność bieżnika.

Źródło: Magna

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.