[ATR] Technika Metal-Fach

Wozy Metal-Fach pod wymiar

Data publikacji:

Wśród maszyn firmy Metal-Fach wspierających produkcję zwierzęcą znajdują się również wozy paszowe. Producent z Sokółki na Podlasiu oferuje maszyny z pionowymi ślimakami mieszająco-rozdrabniającymi, które na polskim rynku są zdecydowanie częściej wybierane przez rolników niż wozy poziome, m.in. ze względu na prostą budowę i niewielkie ryzyko nadmiernego rozdrobnienia składników paszy.

Oferta firmy Metal-Fach obejmuje 4 serie wozów Bel-Mix T-659 o pojemności od 5 do 20 m³, z jednym lub dwoma pionowymi ślimakami. Solidna konstrukcja, zróżnicowana wielkość, szeroki wybór wyposażenia i dobra jakość wykonania pozwalają dobrać maszynę odpowiadającą potrzebom każdego gospodarstwa. Mimo bogatego asortymentu podstawowego firma wykonuje również na zamówienie niestandardowe maszyny „na wymiar”.

Wysokie i niskie

Rodzinę wozów jednoślimakowych otwierają proste samonośne modele Optimal (pojemność 5, 6, 7 i 8 m³), o szerokości 2,2 lub 2,3 m i wysokości 2,35 do 2,6 m (długość od 4,27 do 4,42 m), ze ślimakami o średnicy 205 lub 215 cm i wysokości 101,5 cm. Seria jednoślimakowych wozów Bel-Mix (od 5 do 13 m³, z pojemnością rosnąca. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 16/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.