[ATR] Technika części zamienne

Woprol - Sukces oparty na czterech zasadach

Data publikacji:

Czas płynie nieubłaganie - i już niedługo wyznaczy 40 lat od rozpoczęcia działalności przez firmę Woprol z Sędziszowa Małopolskiego na Podkarpaciu. Przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się wytwarzaniem drobnego sprzętu wykorzystywanego do produkcji rolnej w niewielkich gospodarstwach. Po kilku latach firma uruchomiła produkcję opryskiwaczy zaczepianych i zawieszanych, polowych i sadowniczych. Obecnie oferta firmy obejmuje też rozsiewacze nawozów, agregaty uprawowo-siewne i brony, a także bogatą gamę części zamiennych.

Początkowo naszymi klientami byli nasi najbliżsi sąsiedzi gospodarujący w niezwykle trudnym terenie Pogórza Karpackiego. Liczy się tam głównie trwałość i niezawodność maszyn. Jest to prawdziwy poligon doświadczalny dla naszych maszyn. Wiemy, że jeśli sprawdzą się one w tak ekstremalnie trudnych warunkach, to dadzą sobie radę wszędzie, zarówno w kraju, jak i za granicą – mówi Jerzy Worek, właściciel firmy. – Patrząc na nasz asortyment, kierujemy się czterema głównymi zasadami, aby nasze maszyny były: nowoczesne, funkcjonalne, niezawodne i przyjazne dla środowiska – dodaje.

Nowoczesny sprzęt

Najpoważniejsze wyzwanie płynie ze stałego podnoszenia jakości oferowanych wyrobów. – Z tego powodu nawiązaliśmy współpracę z Instytutem Ogrodnictwa w Skierniewicach. Pierwszym owocem wspólnych prac jest przyjazny dla środowiska pasowy rozsiewacz nawozów, który wykazał już swoją wysoką przydatność w sadach i jagodnikach. Rozsiewacz. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.