Technika

Wielton - Platforma z burtami

Data publikacji:

Firma Wielton wprowadziła do swej oferty zaprezentowaną podczas ubiegłorocznej Agritechniki w Hanowerze platformę do bel PRS-3S/S18 o ładowności 13 t (dmc - 18 t). Przyczepa zaprezentowana w trakcie pokazów odbywających się w trakcie debiutującej na terenie Lubelszczyzny wystawy Zielone Agro Show, wyposażona jest w hydraulicznie przestawiane ażurowe burty oraz obrzeża boczne z otworami do mocowania pasów zabezpieczających ładunek.

Jednorazowo przyczepa o rozmiarach 11,9x2,55x2,4(2,9) m może pomieścić 16 bel siana czy słomy o średnicy 1,2 m. Przyczepą można przewozić bele na większych odległościach po drogach publicznych. Wysokość przyczepy po pełnym załadowaniu balami wynosi 3,58 m. Maksymalna prędkość pojazdu wynosi 40 km/h. Z tego punktu widzenia najistotniejsze jest rozwiązanie alternatywne dla czasochłonnego blokowania ładunku odbywającego się poprzez ręczne spinanie pasami. Nieocenione w takim wypadku okazuje się system bocznego zabezpieczenia ładunku z hydraulicznie sterowanymi prowadnicami burt oraz obrzeża boczne z otworami do mocowania pasów zabezpieczających ładunek. W wyposażeniu standardowym nowej platformy firmy Wielton są: oświetlenie, resory paraboliczne, niezależne sterowanie ścianą lewą i prawą, dwuobwodowy, pneumatyczny system hamulcowy (opcja - jednoobwodowy, pneumatyczny lub hydrauliczny) z ręczną regulacją siły hamowania (na życzenie - automatyczna) oraz ręczny hamulec postojowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.