Wielkopojemnościowe przyczepy silosowe

Data publikacji:
przyczepa silosowa joskin
przyczepa silosowa joskin
przyczepa silosowa joskin
przyczepa silosowa joskin
przyczepa silosowa joskin
przyczepa silosowa joskin
przyczepa silosowa joskin

Aby zapewnić wydajną pracę sieczkarni polowych bez przestojów, niezbędna jest odpowiednia liczba środków transportu do odbioru sieczki. Doskonale do tej roli nadają się wielkopojemnościowe przyczepy silosowe, umożliwiające szybki transport i rozładunek materiału roślinnego bezpośrednio na pryzmie czy w silosie. Przedstawiamy flagowe przyczepy tego typu oferowane przez czołowych producentów w tym segmencie.

Większość prezentowanych przyczep dedykowanych do współpracy z sieczkarniami to maszyny jednofunkcyjne, przeznaczone do transportu sieczki. W ofercie są jednak także samozbierające przyczepy dwufunkcyjne, wyposażone w podbieracz, które dzięki odpowiednim rozwiązaniom doskonale sprawdzają się również jako przyczepy silosowe. Generalnie maszyny są zgodne ze standardem Isobus, co umożliwia w większości wypadków ich obsługę nie tylko za pomocą własnych systemów sterowania czy terminali, lecz także za pomocą terminali uniwersalnych Isobus, w tym również ciągnika, często z możliwością programowania funkcji na dżojstiku.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 14/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.