Technika

Wielkopojemnościowe przyczepy silosowe

Data publikacji:

Aby zapewnić wydajną pracę sieczkarni polowych bez przestojów, niezbędna jest odpowiednia liczba środków transportu do odbioru sieczki. Doskonale do tej roli nadają się wielkopojemnościowe przyczepy silosowe, umożliwiające szybki transport i rozładunek materiału roślinnego bezpośrednio na pryzmie czy w silosie. Przedstawiamy flagowe przyczepy tego typu oferowane przez czołowych producentów w tym segmencie.

    przyczepa silosowa joskinprzyczepa silosowa joskinprzyczepa silosowa joskinprzyczepa silosowa joskinprzyczepa silosowa joskinprzyczepa silosowa joskinprzyczepa silosowa joskin

Większość prezentowanych przyczep dedykowanych do współpracy z sieczkarniami to maszyny jednofunkcyjne, przeznaczone do transportu sieczki. W ofercie są jednak także samozbierające przyczepy dwufunkcyjne, wyposażone w podbieracz, które dzięki odpowiednim rozwiązaniom doskonale sprawdzają się również jako przyczepy silosowe. Generalnie maszyny są zgodne ze standardem Isobus, co umożliwia w większości wypadków ich obsługę nie tylko za pomocą własnych systemów sterowania czy terminali, lecz także za pomocą terminali uniwersalnych Isobus, w tym również ciągnika, często z możliwością programowania funkcji na dżojstiku.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 14/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.