Nowości

Większy zbiornik przedni

Data publikacji:

Wraz z wprowadzeniem na rynek zbiornika czołowego FT 1502 firma Amazone zwiększyła o 1500 l pojemność zawieszanych opryskiwaczy polowych z serii UF 02. Tym samym przykładowo UF 2002 w połączeniu z FT 1502 dysponuje pojemnością ponad 3500 l. Jest to możliwe dzięki opcjonalnej funkcji FlowControl i kompaktowej budowie.

    schemat maszyny rolniczej

Cechą szczególną jest pełna integracja zbiornika przedniego z opryskiwaczem za pośrednictwem elektronicznego zarządzania poziomem napełnienia FlowControl w terminalu Isobus. Techniczną podstawę dla FlowControl stanowią obydwa elektroniczne mierniki poziomu napełnienia w zbiorniku czołowym i tylnym oraz dwa iniektory wysokiej mocy. Są one zasilane przez dodatkową pompę o wydajności 150 l/min. Transfer cieczy roboczej w każdą stronę wynosi do 200 l/min. Na skutek permanentnego przepompowywania pomiędzy zbiornikiem czołowym a tylnym ciecz robocza jest ciągle homogenizowana.

Terminal Isobus steruje automatycznie obiegiem cieczy, tak aby obciążenie zestawu było zawsze optymalne. Zapobiega to zbyt wczesnemu odciążeniu przedniej osi. Obydwa zbiorniki są automatycznie napełniane przez FlowControl podczas napełniania, a podczas opróżniania automatycznie opróżniane.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 08/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.