[ATR] Aktualności

Większa wszechstronność z Pöttinger Novadisc

Data publikacji:

Nowa stylizacja nie jest jedyną aktualizacją zamontowanych z tyłu kosiarek obrotowych Novadisc 222, 262, 302 i 352 firmy Pöttinger, które oferują teraz większą wszechstronność zarówno na drodze, jak i na polu.

Główne aktualizacje obejmują złożenie kosiarki o 102 stopnie do transportu. Poprawia to środek ciężkości, a Pöttinger uważa, że kompaktowy wynik zapewnia również kierowcom ciągników dobrą widoczność w obu lusterkach wstecznych. Na polu szeroki kąt ruchu sprawia, że doskonale nadają się do pracy na stromych pochyłościach i nierównym podłożu.

Standardowe mechaniczne urządzenie zabezpieczające zapewnia kąt wychylenia ok. 12 stopni w celu ochrony kosiarki w przypadku uderzenia w przeszkodę. Po uruchomieniu listwa tnąca jest ponownie włączana poprzez cofnięcie kosiarki na niewielką odległość.

Przy szerokościach roboczych od 2,2 m do 3,46 m zapotrzebowanie na moc nowych kosiarek Novadisc montowanych z tyłu zaczyna się od około 40 KM.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.