[ATR] Nowości

Wesem - Ekonomiczna lampa robocza

Data publikacji:

Szeroki asortyment lamp roboczych w technologii LED firmy Wesem uzupełniła długo oczekiwana lampa CRK2, która znajdzie zastosowanie w maszynach rolniczych, budowlanych, przemysłowych, pojazdach wolnobieżnych, a także w samochodach wymagających dodatkowego efektywnego źródła światła. Kwadratową lampę w popularnym rozmiarze 100x100 mm wyróżniają optymalnie dobrane parametry i przystępna cena.

Lampa emitująca szerokokątną wiązkę światła dostępna jest w dwóch wersjach. Pierwsza o mocy 11 W, zapewniająca strumień świetlny 800 lumenów, doskonale sprawdzi się jako energooszczędna i wygodna w użytkowaniu alternatywa dla lampy halogenowej, natomiast druga o mocy 22 W i strumieniu 1600 lm zaspokoi wymagania użytkowników, którzy potrzebują doświetlenia istotnie większego obszaru.
Wodoszczelna i pyłoszczelna, odporna na wstrząsy i wibracje lampa CRK2 w pełni wykaże swoje zalety w wykonywanych po zmroku pracach polowych, na budowie czy też podczas różnych zajęć w terenie. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji pozwalają na montaż reflektora w wybrany, najbardziej funkcjonalny i estetyczny sposób. Dzięki kompaktowym rozmiarom lampa bardzo dobrze wpasuje się także w różne wnęki w karoserii pojazdu i przestrzenie o ograniczonej ilości miejsca.
Lampy CRK2 powstają w całości z polskich komponentów, a każdy etap produkcji jest kontrolowany zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015, co zapewnia wysoki standard, trwałość i estetykę produktu końcowego. W tym roku firma Wesem będzie prezentować swoje nowe lampy podczas najważniejszych imprez w branży rolniczej, w tym na targach rolniczych Agritechnika w Hanowerze.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.