Aktualności

Wejście na rynek miniładowarek ITL

Data publikacji:

Firma International Tractors Limited (ITL) przejęła producenta miniładowarek kołowych - pochodzącą z Górnej Bawarii (Niemcy) firmę Thaler. ITL jest trzecim co do wielkości producentem ciągników rolniczych w Indiach - zakres mocy od 20 do 120 KM - dystrybuowanych pod brandami Sonalika Tractors i Solis (marka eksportowa).

W skład portfolio firmy Thaler wchodzą ładowarki kołowe w klasie mocy od 19 do 75 KM - obroty producenta wynoszą ponad 19 mln euro rocznie. Segment ładowarek kołowych na świecie generuje roczną sprzedaż na poziomie ponad 150 tys. jednostek, co pokazuje duży potencjał rozwoju. ITL dodaje teraz ten asortyment do swojego portfolio. Warto jednak dodać, iż nowy właściciel deklaruje utrzymanie marki Thaler i chce, aby firma kontynuowała produkcję na terenie zakładu w Standort.

– Obecnie ITL produkuje ciągniki rolnicze, jednak ładowarki kołowe stanowią przewagę w naszym portfolio. Oferuje on ogromny potencjał rozwoju dla rynków UE i USA w dziedzinie rolnictwa, sektora mleczarskiego i budownictwa

– mówi dr Deepak Mittal, dyrektor zarządzający International Tractor Limited.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.