Technika

Wachowski - Maszyny do sadu

Data publikacji:

Firma Wachowski z Bełżyc zajmuje się produkcją maszyn rolniczych oraz sadowniczych dla klientów indywidualnych oraz grup producenckich. Podczas targów Agrotech w Kielcach zaprezentowała szereg swoich produktów, dostosowywanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Pierwszą grupą prezentowanych urządzeń były podcinacze, które mają zastosowanie na plantacjach krzewów. Wykonują one prace w okresie poprodukcyjnym, polegające na podcinaniu dolnych pędów oraz tych powrastanych w ziemię, umożliwiając przygotowanie plantacji do zbioru mechanicznego za pomocą kombajnu. Do wyboru jest np. model Admir przeznaczony do prac na plantacjach porzeczek lub podcinacz sadowniczy dedykowany formowaniu krzewów aroniowych. Każdy podcinacz składa się z trzech segmentów: ramy nośnej, układu przenoszenia napędu oraz części roboczej w postaci bębna z pionowymi i poziomymi nożami tnącymi. Podcinacz w wersji lewej lub prawej może być podczepiany z przodu lub z tyłu ciągnika.

Różne rodzaje pielników

Drugą grupą prezentowanych urządzeń były pielniki: boczny oraz hydrauliczny. Pielnik boczny przeznaczony jest do usuwania chwastów na plantacjach roślin rosnących w rzędach. Instalowany jest. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 07/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.