Aktualności

W Polsce po nowemu z Junkkari.

Data publikacji:

U progu nowego sezonu należąca do grupy MSK firma Junkkari przegrupowuje swoje siły na naszym rynku. Za jej działanie w Polsce odpowiada teraz Sławomir Ners, który szczególnie dużo uwagi poświęca nowej organizacji sieci sprzedaży oraz obsłudze po sprzedażowej - jeśli chodzi o produkty zamierza koncentrować się na agregatach uprawowo-siewnych wyposażonych w dobrze znany, mechaniczny system wysiewu.

Z początkiem roku wygaszana jest działalność spółki Junkkari Polska. W związku z tym przejąłem obowiązki reprezentowania tej marki na rynku polskim. Oznacza to zmiany w sposobie funkcjonowania - najważniejsze z nich to oddanie do dyspozycji klientów magazynu części zamiennych oraz serwisu technicznego zlokalizowanych w Płocku. Poza tym chcę skupić się na współpracy z dilerami w całym kraju i organizowaniu ekskluzywnych pokazów maszyn, które - co nie jest żadną tajemnicą - przynoszą najlepsze efekty – wyjaśnia Sławomir Ners, koordynator sprzedaży Junkkari na Polskę...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 01/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.