Vredestein Traxion z serii 70

Data publikacji:
Vredestein Traxion z serii 70

Firma Apollo Tyres wprowadziła na rynek charakteryzujące się jeszcze większą odpornością na zużycie niż seria Traxion+ opony Vredestein Traxion 70 w 15 rozmiarach - pełna gama obejmuje modele od 16 do 42 cali. Opony we wszystkich 25 rozmiarach można nabywać w ramach rynku wtórnego. Są one także montowane fabrycznie w wielu nowych ciągnikach różnych marek. 

Opona Traxion 70 stanowi kontynuację popularnej serii Traxion+ marki Vredestein. Została ona zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz wieloletniego know-how zgromadzonego przez firmę Apollo Tyres. Warto dodać, iż zachowano przy tym zalety, które kompleksowo sprawdziły się w praktyce, takie jak długa żywotność, komfort i przyczepność.

Więcej godzin pracy, większa przyczepność

Nową oponę Vredestein Traxion 70 wykonano według dobrze już sprawdzonej koncepcji Traxion, która polega m.in. na zastosowaniu zakrzywionych występów bieżnika i dużej powierzchni styku w środkowej części bieżnika. Trwałość opony jest przy tym bardzo duża, również ze względu na zastosowanie optymalnej mieszanki.

Jeśli zaś chodzi o zakrzywione występy bieżnika w oponach Vredestein, to są one ułożone niemal prostopadle do kierunku jazdy, dzięki czemu opony Traxion 70 cechuje wysoka siła uciągu. A ponieważ odległość pomiędzy blokami bieżnika w miarę przesuwania się od środka do boku opony zwiększa się, opona ta charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami w zakresie samooczyszczania, zwłaszcza na ciężkich glebach. Pozwala to zachować przyczepność opony i zmniejszyć ilość błota pozostawianego na drodze.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.