[ATR] Technika Valtra

Valtra - Większy wybór kabin

Data publikacji:

Nowe kabiny SkyView firmy Valtra, zaprojektowane do modeli z serii N i T, m.in. dzięki znakomitej widoczności i konstrukcji ochronnej stanowią idealne rozwiązanie zwłaszcza w ciągnikach pracujących w lesie, choć doskonale sprawdzą się także w rolnictwie i wielu innych obszarach zastosowań.

Kabiny nowej generacji z rodziny SkyView oferują prawie 7 m2 powierzchni przeszklonej, co zapewnia doskonałą widoczność na wszystkie strony. Wyróżniają się bezpiecznymi, odpornymi na zniszczenie szybami poliwęglanowymi oraz bardzo dużym, panoramicznym oknem dachowym, które utrzymuje w czystości wycieraczka, gwarantująca jego przejrzystość w każdych warunkach. Oprócz tego przednia i tylna szyba (z wycieraczką) oraz lusterka są podgrzewane (lusterka także regulowane elektrycznie), co zapobiega ich zamgleniu czy zamarzaniu w deszczowe i mroźne dni. Na trudne zimowe warunki dostępne jest również dodatkowe ogrzewanie, które może być sterowane zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego, np. smartfona.

 

Jedne lub dwoje drzwi

Poza tym dodatkowa stalowa konstrukcja rurowa chroni zewnętrzne krawędzie dachu kabiny SkyView przed konarami i może jednocześnie służyć do montażu dodatkowych świateł roboczych oraz innego wyposażenia. W wersji leśnej kabin poruszanie się w ostępach ułatwiają wąskie błotniki, a w ciągnikach dostępny jest również stalowy zbiornik paliwa. W Valtrach leśnych, ale nie tylko, często wybieraną opcją jest także system TwinTrac do komfortowej jazdy tyłem (obrotowy fotel z podłokietnikiem, dodatkowa kierownica i pedały przy tylnej ścianie kabiny). Kolejną nową opcją w ofercie Valtry jest możliwość wyboru kabiny z pięcioma słupkami i z pojedynczymi drzwiami z lewej strony lub kabiny sześciosłupkowej z drzwiami po obu stronach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.