[ATR] Aktualności Valtra

Valtra Smart Tour w SGGW

Data publikacji:
Valtra Smart Tour w SGGW
Valtra Smart Tour w SGGW
Valtra Smart Tour w SGGW

Do tradycji przeszły już pokazy ciągników marki Valtra w ramach cyklu Smart Tour. Nie inaczej jest również w tym sezonie, z tą jednak różnicą, iż zamiast kilku przystanków rozsianych po całym kraju, cała impreza odbyła się w jednym miejscu – w dniach 10-12 października na polach należących do SGGW, w podwarszawskiej miejscowości Obory. Tam rolnicy z całej Polski, zainteresowani zakupem ciągników rodem z Finlandii, mogli przetestować najnowsze rozwiązania w ciągnikach z serii G, T, N i Q.

Miejsce pokazów zostało podzielone na kilka stacji. W pierwszej z nich można było zapoznać się z okazałymi ciągnikami Valtra Q 305, z którymi zestawiono: opryskiwacz zaczepiany Amazone, agregat Notiller do uprawy pasowej oraz zestaw uprawowo-siewny Kverneland z przednim zbiornikiem f-Drill oraz kultywatorem Enduro Pro 500T. Ze sprzętem tej norweskiej marki pracowały także mniejsze ciągniki - T 175 z pielnikiem oraz G 105 z rozsiewaczem Kvernelanda.

 

Przetestować w warunkach polowych można było również Valtrę N 135 z ładowaczem czołowym, a także ciągnik z serii Q wyposażony w funkcję TwinTrac umożliwiającą komfortową jazdę tyłem. A z dostępnych w traktorach opcji ciekawe było bliskie spotkanie z takimi rozwiązaniami jak: podłokietnik SmartTouch z ekranami, Auto U-Pilot, automatyczne kierowanie pojazdem na uwrociach SmartTurn, czy też kontrola sekcji Section Control 96.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.