Väderstad wprowadza technologię AR do rolnictwa

Väderstad wprowadza technologię AR do rolnictwa

Väderstad wprowadza rzeczywistość rozszerzoną (Augmented Reality) do rolnictwa. Korzystając ze smartfonu lub tabletu, rolnicy mogą w zupełnie nowy sposób poznawać maszyny rolnicze.

- Dzięki technologii Väderstad AR rolnicy mogą przekonać się, w jaki sposób układ dozujący nasiona w siewniku Väderstad Tempo jest w stanie zapewnić wysoką precyzję siewu przy bardzo dużej prędkości lub jak szybko i łatwo zmienia się rotor w układzie dozującym Fenix ​​III - mówi Mattias Hovnert, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Väderstad, i kontynuuje:

Technologia AR to dobry sposób na podkreślenie korzyści agronomicznych dla gospodarstwa. Aplikacja AR Väderstad jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy otworzyć aplikację AR Väderstad i skierować kamerę w stronę jednej z grafik AR w broszurach Väderstad. Tzw. wyzwalacze AR są oznaczone małymi ikonami plusa.

Technologia Väderstad AR wykorzystuje aplikację "Väderstad AR" na smartfonie lub tablecie, dostępną do bezpłatnego pobrania w sklepie Apple App Store lub Google Play Store.

Żródło:Väderstad

Redakcja ATR

Reklama
Powiązane artykuły