Technika

Väderstad - Agregat NZ Aggressive na duży areał

Data publikacji:

W przedsiewnej uprawie na porządku dziennym są rozwiązania zapewniające wysoką wydajność powierzchniową. Jeśli gospodarstwo dysponuje odpowiednią siłą pociągową, a ma do obrobienia wiele hektarów, może postawić na agregaty o większej szerokości roboczej, które ma w swojej ofercie także firma Väderstad.

Asortyment maszyn uprawowych firmy Väderstad obejmuje bowiem również kombinacje o dużej szerokości roboczej, umożliwiające kompleksowe przygotowanie łoża siewnego w technologiach uproszczonych i po orce. To zaczepiane agregaty NZ Aggressive o szerokości roboczej od 4,95 do 9,9 m, wyposażone w 5 lub 6 belek z zębami sprężynowymi (z redlicami wąskimi lub gęsiostópkami) w rozstawie śladu co 7,5 cm, o głębokości roboczej do 10 cm, którą można zmieniać podczas pracy. Intensywnie wibrujące hartowane zęby AgrillaCobra kruszą i optymalnie frakcjonują glebę, dzięki czemu większe agregaty glebowe pozostają na powierzchni pola, a drobniejsze opadają. . .

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.