[ATR] Aktualności ursus

Ursus - pora na Chiny

Data publikacji:

Spółka Ursus podpisała z chińską firmą Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology (JML) umowę o współpracy w zakresie sprzedaży, montażu i produkcji ciągników i maszyn rolniczych oraz importu części i komponentów z Chin.

Na podstawie zawartych umów spółki rozpoczynają współpracę, która będzie polegała głównie na sprzedaży przez Ursus na rzecz JML ciągników i maszyn rolniczych, a także ich dalszej odsprzedaży przez JML na terenie Chin, Hongkongu i Makao. W ramach współpracy planowane jest uruchomienie przez JML montażu ciągników Ursus w Chinach oraz sprzedaż przez JML na rzecz Ursus części i komponentów, które mogą być wykorzystywane przez Ursus w bieżącej działalności.

Ursus ma zapewnić chińskiemu partnerowi szkolenia personelu i wsparcie techniczne w zakresie niezbędnym w procesie produkcji, montażu i serwisowania swoich wyrobów. Strony uzgodniły również, iż JML rozpocznie produkcję przekładni do ciągników Ursus w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną. Umowy zostały zawarte na okres 10 lat.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.