[ATR] Aktualności Santander Leasing

Udogodnienia dla przedsiębiorców

Data publikacji:

Spółka Santander Leasing wprowadza szybką możliwość zmiany harmonogramu i odroczenia rat nawet o 6 miesięcy. Zasady są proste, wnioski mogą być składane zdalnie, będą realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Co ważne spółka odstępuje od opłat za odroczenie spłat rat.

– Naszym priorytetem jest zmniejszenie poziomu niepewności wśród naszych klientów i wspólne przejście tego trudnego czasu epidemii. Działamy tak, żeby  klient mógł szybko i bez zbędnych kroków zmniejszyć obciążenia finansowe w najbliższych 3 lub 6 miesiącach – podkreśla Mariusz Włodarczyk, dyrektor zarządzający Santander Leasing. – Drugim aspektem aktualnych działań jest profilaktyka. Wprowadziliśmy takie zasady pracy, które zwiększają bezpieczeństwo współpracy dla naszych klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Zmniejszamy możliwość rozprzestrzenienia się wirusa - w pierwszej kolejności dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo. Działamy razem, z naszymi klientami, partnerami  – dodaje.

Santander Leasing ogranicza negatywny wpływ epidemii na działania z dilerami pojazdów oraz maszyn i urządzeń. Przygotowane są konkretne rozwiązania do tych podmiotów, m.in. rezygnacja z przewidzianych w umowach dodatkowych odsetek lub kar. Jeśli diler nie zrealizuje założonych planów sprzedażowych, Santander Leasing daje możliwość wydłużenia terminu płatności odsetek kwartalnych w pożyczce finansującej stok nawet o 90 dni. Dodatkowo wydłużona do 90 dni została możliwość spłaty częściowej lub całkowitej przedmiotów finansowania, dla których zbliża się termin rotacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 06/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.