[ATR] Technika Trioliet

Trioliet Solmix 1 12 m³

Data publikacji:

Holenderska firma Triolet, w kategorii wozów paszowych o pojemności 12 m³ ma w swojej ofercie modele z serii Solmix 1 czyli jednoosiowe wozy ciągnione z 1 ślimakiem, Solmix 2 z 2 ślimakami oraz Solomit P czyli wóz paszowy z dodatkową funkcją ścielenia słomy.

Wozy Solomix mają w nazwach poszczególnych modeli zakodowane informacje dotyczące wersji wyposażenia. I tak mamy do wyboru: VL - wóz z przednim wysypem paszy przez przenośnik, H - wóz z wysokim wyładunkiem paszy, B -syntetyczny przenośnik taśmowy, K - przenośnik łańcuchowy, C - przenośnik łańcuchowy, zakrzywiony, ZK - boczny wysyp paszy. Wozy zależnie od wybranych opcji wyposażone są w wagę elektroniczną, wysyp z tradycyjnego otworu lub za pomocą przenośnika, hydrauliczne hamulce, elektryczne sterowanie, stopę podpierającą mechaniczną lub pneumatyczną, okno inspekcyjne itd. Ciekawym rozwiązaniem firmy Trioliet jest pierścień zużycia, czyli dodatkowa warstwa z blachy montowana wewnątrz mieszalnika paszy. Wraz z jego stopniowym zużyciem można go wymontować i wymienić. Wydłuża to znacząco czas eksploatacji maszyny.

Więcej o wozach paszowych tutaj

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.