Nowości

Trioliet - Pierwszy krok w zarządzaniu paszami

Data publikacji:

Znana z wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie karmienia bydła firma Trioliet wprowadziła TFM Tracker (Trioliet Feed Management) - system zarządzania paszami zaprojektowany jako kompleksowe rozwiązanie dla rolników zajmujących się produkcją mleka, umożliwiający zarządzanie procesem karmienia, a zarazem zwiększenie wydajności i produktywności w produkcji mleka. Trioilet prezentuje obecnie system TFM Tracker Basic, nową wersję TFM Tracker Dairy.

System TFM Tracker Basic jest stworzony dla rolników zajmujących się produkcją mleka, którzy podejmują pierwsze kroki w zakresie zarządzania paszami. Jest to proste i czytelne rozwiązanie, które umożliwia wprowadzenie do komputera składników wchodzących w skład paszy, poszczególnych dawek czy grup zwierząt, a następnie użycie nośnika USB do przesyłania danych bezpośrednio do wagi znajdującej się na wyposażeniu urządzenia mieszającego. Rozwiązanie pozwala na generowanie. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 22/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz/ prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.