Trendy w ciągnikach

Data publikacji:

Jeśli chodzi o maszyny rolnicze, nie ma lepszej platformy do prezentowania innowacyjnych rozwiązań niż targi Agritechnica. W tym roku tradycyjnie producenci zaprezentowali sporo nowych rozwiązań w zakresie techniki ciągnikowej i transportowej, zwiększających efektywność, bezpieczeństwo i komfort oraz przyjaznych dla środowiska.

W Hanowerze można było zobaczyć m.in. systemy dostarczające dużej mocy elektrycznej do sterowania maszynami, zaawansowane rozwiązania do jazdy automatycznej i autonomicznej czy umożliwiające transport gnojowicy za pomocą wywrotek. Okolicznością sprzyjającą innowacjom jest bez wątpienia pewne ożywienie na rynku techniki rolniczej, które nastąpiło po trzech trudnych latach. Biorąc pod uwagę rynek światowy, w bieżącym roku obroty powinny utrzymać się na stabilnym poziomie, a od 2018 r. można spodziewać się ich wzrostu. Jeśli chodzi o technikę silnikową, mocny impuls do rozwoju stanowią również coraz ostrzejsze normy emisji spalin. W celu spełnienia obowiązującej obecnie normy Stage IV w powszechnym zastosowaniu. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 23/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.