Aktualności

Trelleborg i Massey Ferguson wracają na trasę European MF eXperience Tour 2022

Data publikacji:

Trelleborg wraz z Masseyem Fergusonem ponownie weźmie udział w European MF eXperience Tour 2022. Doroczne wydarzenie, które pozwala lokalnym ekspertom porozmawiać ze specjalistami branży rolniczej, rozpocznie się 15 lutego we Włoszech. Dla Trelleborga jest to czwarty rok, w którym bierze udział jako ważny partner wydarzenia.

    massey ferguson

Roberta D’Agnano, Dyrektor Marketingu EMEA w Trelleborg Wheel Systems, powiedziała:

“Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w tym ogólnoeuropejskim wydarzeniu. Wydarzenie MF eXperience to okazja do osobistej rozmowy z użytkownikami końcowymi, wysłuchania ich potrzeb, a jednocześnie umożliwienia im przetestowania naszych opon i uzyskania cennej wiedzy na temat tego, co najnowsze osiągnięcia w technologii opon mogą zrobić dla ich komfortu".

Jérôme Aubrion, dyrektor marketingu EME w Massey Ferguson, dodaje: “Trelleborg jest ważnym partnerem technicznym. Nasze dwie firmy koncentrują się na dostarczaniu rozwiązań, które pomagają profesjonalistom z branży rolniczej efektywniej rozwijać swoją działalność. Naszym celem jest stworzenie prawdziwego doświadczenia klienta, w którym nasi eksperci prezentują proste i niezawodne produkty, technologie i usługi w atrakcyjnej i przyjaznej atmosferze.”

Wycieczka ta wyróżnia się na tle tradycyjnych wydarzeń, przybliżając ekspertów Trelleborg użytkownikom końcowym i dzieląc się wiedzą. Obejmuje to również znaczenie prawidłowego ciśnienia w oponach, co ma kluczowe znaczenie nie tylko dla poprawy trakcji i przyczepności, ale także dla zmniejszenia zużycia paliwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.