Aktualności

Thomas Schumacher, założyciel Claas Polska nie żyje

Data publikacji:

W sobotę 9 kwietnia 2022, po ciężkiej chorobie, zmarł Thomas Schumacher, wieloletni pracownik koncernu Claas. Był między innymi prezesem zarządu Claas Polska.

Thomas Schumacher swoją pracę w firmie Claas rozpoczął już w 1990 roku jako praktykant. Przez ponad trzydzieści lat piastował stanowiska kierownicze w działach marketingu i sprzedaży firmy Claas. W tym okresie przez ponad dwadzieścia lat kierował promocją sprzedaży na skalę międzynarodową.

Od 2009 budował i zarządzał Claas Polska. W 2012 przejął zarzadzanie Działem Rozwoju Rynków, a w ostatnich latach swojej kariery kierował globalnym biznesem Maszyn Używanych, w randze Prokurenta. Był wielką osobowością i autorytetem, ogromnie cenionym przez swoich pracowników i kolegów za swój pragmatyzm, bogactwo pomysłów, niesamowitą wiedzę i usposobienie. Był także prawdziwym fachowcem, rolnikiem, którego cechowało duże poczucie odpowiedzialności za podejmowane działania, a także niespotykane zaangażowanie w codzienną pracę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.