[ATR] Technika

Thaler/AMG - Uniwersalne z przegubem ładowarki

Data publikacji:

Cenionego producenta przegubowych ładowarek „podwórzowych” - firmy Thaler, nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkty tej marki są znane na rynku polskim - również za sprawą firmy AMG z Rawy Mazowieckiej, która jest od niedawna importerem maszyn ze znakiem Thaler i poszukuje dystrybutorów na terenie całego kraju.

Po raz pierwszy maszyny z tym logo pokazaliśmy w 2014 r. podczas targów Agrotech w Kielcach. Zaczęliśmy wówczas sprzedaż ładowarek Thaler na niewielką skalę. Produkt jest bardzo dobrze znany, zwłaszcza w Wielkopolsce i na Podlasiu, gdzie pracuje wiele maszyn Thaler, dlatego teraz intensyfikujemy działania w tej kwestii i rozglądamy się za dilerami, aby nam pomogli obsługiwać rynek polski – przekonuje Marcin Malinowski z firmy AMG.

Zwrotna i mocna

Podczas ostatniej edycji wystawy w Bednarach importer ładowarek Thaler zaprezentował m.in. model 2848S o masie operacyjnej 1920 kg, który napędza pozbawiony elektroniki, ekonomiczny, 48-konny Yanmar umieszczony za osią tylną, pełniący jednocześnie rolę balastu. Dwubiegowy. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj wydanie specjalne atr express 21/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.