Technika Przyczepy rolnicze

Szybki przeładunek Kobzarenko

Data publikacji:

Jednym z głównych atutów wozów przeładowczych jest to, iż podczas żniw umożliwiają szybki przeładunek bez konieczności wykorzystywania kombajnu jako pojazdu transportowego. W tej grupie maszyn swoją ciekawą propozycję ma również marka Kobzarenko, które oferowane są przez firmę Rakun.

    Szybki przeładunek Kobzarenko

Kobzarenko w swojej ofercie posiada łącznie 10 modeli wozów przeładowczych, tworzących rodzinę maszyn wyposażonych w solidne skrzynie ładunkowe, o wymiarach od 5,14/2,45-2,65/3,22 m (model PBN-9) do 11,45/3,76/4,11 m (PBN-50 na gąsienicach - długość/szerokość/wysokość przyczepy), pojemności 9, 16, 20, 28, 30, 36, 40 i 50 m³, i dopuszczalnej masie całkowitej 9,83; 16; 19,03; 20,5; 28,2; 29,7. 40; 42,25; 50,57 i 54,5 t. Wyposażone są w poziomy ślimak, który transportuje ziarno do pionowego ślimaka wyładowczego (hydraulicznie sterowana zasuwa), przeładowujący je na inne środki transportu. Ślimaki są dokładnie wyśrodkowane przed montażem, dzięki czemu ziarno nie jest narażone na uszkodzenia. Oba są napędzane przez WOM ciągnika 540/1000 obr./min.

 

W wyposażeniu standardowym znajdują się m.in. jedno- lub dwuprzewodowy hamulec pneumatyczny, podczas gdy na życzenie wozy przeładunkowe Kobzarenko wyposażone są w układ ważenia Dinamica Generale z możliwością podłączenia do systemu monitoringu GPS i aplikacją na tablet, hydraulicznie regulowany szczyt ślimaka, przedłużacz ślimaka o długości 5 m do załadunku siewników oraz rękaw o średnicy 300 lub 400 mm. Do współpracy wymagają ciągnika o mocy od 80 KM do 400 KM.

 

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.