Aktualności

Szkolenia online z 365FarmNet

Data publikacji:

Jak maksymalnie wykorzystać potencjał najnowszej technologii, aby zautomatyzować rutynowe działania w gospodarstwie rolnym? Odpowiedzi na to pytanie można szukać podczas zaplanowanych przez 365FarmNet limitowanych, bezpłatnych szkoleń online, gdzie poznać można będzie wszystkie tajniki inteligentnej delegacji zadań oraz analizy danych.

    Szkolenia online z 365FarmNet

Szkolenia przeznaczone są dla tych, którzy rozpoczynają technologiczną optymalizację działań we własnym gospodarstwie oraz tych, którzy już sprawnie użytkują oprogramowanie wspierające automatyzację zadań.

Podczas tych spotkań można będzie m.in. sprawdzić aplikację 365Crop i skorzystać z wbudowanych narzędzi do sprawnej analizy pola oraz zapisywać istotne dla gospodarstwa dane. Oczywiście to tylko początek rozwiązań oferowanych przez 365FarmNet. Automatyczna dokumentacja i analizy przy użyciu systemów 365Active i DataConnect pozwalają bowiem na cyfrowe zarządzanie flotą maszyn rolniczych, niezbędne przy modernizacji działań. Aby robić to jeszcze sprawniej, można przecież skorzystać z tematycznych szkoleń i wykorzystać potencjał oprogramowania. Powierzenie zadań sztucznej inteligencji to najlepszy sposób na precyzyjne wyniki i dokładne prognozy.

A jak tworzyć mapy aplikacyjne oparte na danych satelitarnych? Wystarczy sporządzać plany pobierania prób glebowych, czy mapy potencjału plonu i porównać je bezpośrednio na platformie. Generalnie dzięki technologii można tworzyć zlecenia, porównywać dane czy zarządzać liniami referencyjnymi.

Zmaganie się ze specyficznymi sytuacjami w gospodarstwie to nic nowego. Czasem indywidualne szkolenie z ekspertami jest więc najlepszym rozwiązaniem, które pozwoli dokładnie poznać wszystkie funkcje systemu i dopasować je do potrzeb. Wspólnie wykonane analizy danych gospodarstwa to solidna podstawa dla kolejnych usprawnień. Szkoleniowcy 365FarmNet pokażą, jak korzystać z systemu i tworzyć dokumentację zgodną z wymaganiami prawnymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.