[ATR] Technika Schaeffler

Szkolenia online bezpłatnie

Data publikacji:

Jak diagnozować problemy związane z układami przeniesienia napędu? Jak najefektywniej znaleźć przyczynę problemów związanych z łożyskami w autach osobowych i dostawczych? Jak poznać wszelkie tajniki koła dwumasowego? Na te i wszystkie inne pytania odpowie w jednym z bezpłatnych szkoleń online firma Schaeffler - właściciel marek LuK, INA i FAG.

Szkolenia prowadzone przez firmę Schaeffler nadawane są w interaktywnej formule live. Pozwala to na oglądanie, słuchanie, ćwiczenie i zdobywanie nowych umiejętności - wszystko to przy możliwości zadawania pytań, komentowania, a także przekazywania swoich wątpliwości. 

Szkolenia online prowadzone „na żywo” przynoszą szereg korzyści. W porównaniu z workshop'em stacjonarnym daje to oszczędności związane z kosztami szkolenia czy ewentualnymi przejazdami i noclegami. Tego typu szkolenia pozwalają nie tylko na uczestnictwo z domu czy warsztatu, ale umożliwiają uczestnictwo całym zespołom mechaników - każdy ma zagwarantowane miejsce i niemalże nieograniczone możliwości zadawania pytań na bieżąco czy też komentowania.

Szkolenia online to także bezpieczeństwo, zarówno uczestników, jak i prowadzących. Warto też wspomnieć o lepszej koncentracji podczas szkoleń dostępnych w formule online - większość uczestników „zdalnych” jest zdania, że lepiej koncentruje się na procesie nauki, a wiedza łatwiej się przyswaja bez dodatkowych bodźców, które pojawiają się w trakcie szkoleń stacjonarnych...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 07/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.