[ATR] Aktualności Kramp

Kramp świętuje 70. urodziny

Data publikacji:

Największy europejski specjalista w dziedzinie części zamiennych i akcesoriów obchodzi 70. rocznicę swojego istnienia. W ramach wspólnego świętowania została stworzona kampania, podkreślająca wielopokoleniowe doświadczenie firmy Kramp, oparte na współpracy z partnerami, dostawcami, klientami i pracownikami. Mimo upływu 70 lat – Kramp się nie starzeje, wręcz przeciwnie. Dlatego przygotował szereg atrakcji dla klientów i rolników.

Kramp od zawsze stawia na profesjonalizm, doświadczenie i wiedzę, którą dzieli się od lat. Ta wiedza to nic innego jak praca rolników, którzy przekazują ją wraz z gospodarstwem swoim potomkom. Kramp jest jak społeczność rolników – z pokolenia na pokolenie udoskonala i modernizuje swoją działalność. 

I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od… roweru. W 1951 roku Johan Kramp z Varsseveld w Holandii zaczął sprzedawać części zamienne do kosiarek rolniczych. Granicę z Niemcami przekraczał na rowerze i tam chciał rozszerzać swoją działalność. Udało mu się, kiedy w 1977 roku razem z firmą Perdok otworzył pierwszy niemiecki oddział. Przez kolejne lata Kramp pojawiał się we wszystkich krajach Europy.

Kampania urodzinowa Kramp „Generations” rozpoczyna się w połowie lutego wraz z serią internetowych quizów, zachęcając użytkowników do sprawdzenia swojej wiedzy rolniczej. Nie zabraknie nagród, urodzinowych promocji i wyróżnienia najbardziej aktywnych klientów. Jedną z atrakcji, którą przygotował Kramp będzie Książka Kucharska z przepisami, pochodzącymi od klientów z całej Europy.

Informacje o tym, jak zdobyć książkę znajdą się wkrótce na www.kramp.com. Zwieńczeniem kampanii będą zapowiedzi nowych produktów Kramp w 2021 roku.

Czym jeszcze zaskoczy Kramp? Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych Kramp i Grene, gdzie zawsze znajdziecie bieżące informacje. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.