Aktualności

Święto Rolników z Krampem

Data publikacji:

15 maja obchodzimy wspomnienie św. Izydora Oracza, patrona rolników, osób ciężko pracujących i zwierząt domowych. Z tej okazji  podziękujmy rolnikom, którzy nas karmią, którzy dają pracę innym ludziom i dbają o ziemię dla przyszłych pokoleń. Jak co roku firma Kramp życzy im zdrowia, pomyślności, obfitych plonów i sprzyjającej pogody.

    Święto Rolników z Krampem

Od początku 2022 roku Kramp prowadzi kampanię pt. „Doceniamy Twoją rolę”. – Zależy nam na tym, by gospodarze i gospodynie zdawali sobie sprawę ze swojej wyjątkowości i z wagi tego, co robią dla społeczeństwa. Dlatego też pokazujemy prawdziwe historie ludzi, którzy wiele przeżyli, mają ogromny bagaż doświadczeń, a jednocześnie z pasją i miłością wykonują swoją pracę – mówi Monika Leksowska, Marketing Manager Kramp Polska.

A z okazji tego święta Kramp zaprasza na zabawę do świata online - dziś czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.