[ATR] Aktualności

Świąteczny ekspres Continental daje radość dzieciom w Hanowerze

Data publikacji:

Pracownicy firmy Continental w Hanover-Stöcken biorą udział w kampanii bożonarodzeniowej Hannover Heimverbund po raz dwunasty. Paczki z prezentami są wysyłane do ponad 100 dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji.

Hanower, 11 grudnia 2018 r. Pracownicy firmy technologicznej Continental w Stöcken biorą udział w kampanii Continental Christmas Express, która po raz dwunasty wspiera dzieci z ubogich rodzin w Hanowerze. Ponad 100 pudeł prezentowych i paczek żywnościowych zostało przekazanych do Heimverbund w Hanowerze podczas ceremonii 11 grudnia 2018 r. Stowarzyszenie przekazało pracownikom Continental listę życzeń z wyprzedzeniem, aby mogli spełnić konkretne życzenia dzieci.

"Continental Christmas Express ilustruje gotowość naszych pracowników do pomagania innym. Cieszymy się, że ponownie zapewniliśmy niezbędne ramy dla tej świątecznej kampanii na kolejny rok w duchu naszej wartości korporacyjnej "Dla siebie nawzajem". Połączyliśmy siły z Heimverbund w Hanowerze, aby przynieść trochę radości większej liczbie dzieci w naszym mieście na Boże Narodzenie "- podkreślił Bernhard Trilken, Head of Manufacturing & Logistics Tires and Location Manager.

Tradycyjna wystawa dziecięcych zdjęć z corocznego konkursu bożonarodzeniowego została również otwarta w centrum badawczo-rozwojowym Continental, aby zbiegła się z ceremonią wręczenia prezentów. Zwycięskie zdjęcie jest wykorzystywane na tegorocznych kartkach świątecznych dla klientów korporacyjnych w branży wymiany opon ciężarowych w Niemczech.

Continental w Stöcken jest obecnie uważany za jedną z najbardziej wszechstronnych lokalizacji firmy na świecie. Wraz z największym centrum badań i rozwoju opon, ponad 20 różnych jednostek organizacyjnych z trzech dywizji (Tires, ContiTech i Chassis & Safety) jest obecnie zakwaterowanych w parku przemysłowym Stöcken. Pracownicy firmy Continental w Stöcken, która obecnie zatrudnia około 4000 pracowników z ponad 60 krajów, przyczyniają się do globalnego sukcesu firmy technologicznej dzięki jej doświadczeniu, które powstało z tradycji i innowacji.

Źródło:Continental

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.