[ATR] Aktualności

Sulky/Jacto - Podwójny sukces

Data publikacji:

We wrześniu 2016 r. firmy Sulky i Jacto połączyły siły na dynamicznie rozwijającym się rynku brazylijskim. Teraz współpraca przynosi owoce.

Osiągnięte od tego czasu postępy oraz ścisła współpraca pomiędzy zespołami badawczymi i projektowymi obu przedsiębiorstw umożliwiły wyprodukowanie w Brazylii około 100 maszyn.
Obecnie projektowana jest nowa seria rozsiewaczy nawozu. W 2020 r. 
na rynek ma zostać wprowadzona maszyna o pojemności 7500 l, z kolei w 2021 r. urządzenie z jeszcze większą pojemnością zbiornika. Według danych firma Jacto należy obecnie do wiodących producentów rozsiewaczy nawozu w Brazylii. Natomiast dzięki transferowi technologicznemu Sulky może kontynuować zdobywanie nowych terenów eksportowych oraz rozbudowywać swoją obecność na pięciu kontynentach, a zwłaszcza w Brazylii. Potencjał zbytu rozsiewaczy nawozu jest tu duży, istnieje popyt ze strony rolników brazylijskich -pierwsze 100 maszyn sprzedało się w dwa lata.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.