Sulky - debiut w Poznaniu

Data publikacji:
sulky siewnik
sulky p50 siewnik
sterowanie siewnika sulky

Podczas styczniowych Targów Polagra Premiery 2020 firma Korbanek zaprezentuje najnowszy model siewnika Progress P50 marki Sulky.

Standardowo siewnik Progress P50 jest wyposażony w Isobus i może wykorzystać do pracy sygnał satelitarny GPS, aby uniknąć nakładania się przejazdów lub ich braku, ułatwić rozpoczynanie i kończenie wysiewu na końcach pola. Jest również możliwość automatycznego zmiennego dawkowania na podstawie map zmiennowydatkowych, również z wykorzystaniem sygnału GPS.

Progress P50 jest wyposażony w sekcje wysiewające dwutalerzowe Twindisc z regulowanym dociskiem do 50 kg/sekcję. Sekcje te zostały wprowadzone na rynek w 2017 roku. Zamontowane na równoległoboku i wyposażone w zintegrowane koło dociskowe, sekcje wysiewające zapewniają wysoką precyzję wysiewu i znakomity kontakt ziarna z glebą, co ma wpływ na szybkie i równomierne wschody. Sekcje są wyposażone w szczelne wzmocnione przeguby, które nie wymagają konserwacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.