[ATR] Technika Strautmannwozy paszowe

Strautmann Verti-Mix Double

Data publikacji:

Niemiecka firma Strautmann w kategorii wozów paszowych o pojemności 12 m³ ma w swojej ofercie maszyny z serii Verti-Mix , Verti-Mix-L oraz Verti-Mix Double.

Model Verti-Mix to ciągniony, jednoosiowy wóz paszowy z pojedynczym ślimakiem, Verti-Mix-L to wydłużona wersja, z osią przesuniętą ku tyłowi co zmniejsza wysokość wozu, natomiast Verti-Mix Double to wóz posiadający 2 ślimaki. Firma Strautmann w swojej ofercie ma wiele interesujących i niekonwencjonalnych rozwiązań. Jednym z nich jest system nakładek na mieszalnik paszy o wysokości 180 lub 360 mm, którymi można zwiększyć pojemność zbiornika na paszę w razie potrzeby. Żłobienia w mieszalniku gwarantują stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Kolejną innowacją firmy Strautmann jest ślimak z systemem noży o nazwie Vario. Dzięki opatentowanemu systemowi przestawiania noży można je dopasować do optymalnych warunków pracy. Opcjonalnie można zamontować elementy mało ścieralne ze stali jakościowej, które zwiększają czas żywotności ślimaka oraz magnesy, które zabezpieczają przed potencjalnie niebezpiecznymi, metalowymi odłamkami w paszy. Strautmann oferuje również wymienne noże do balotów oraz owoców. Ponadto ofertę wozów Verti Mix uzupełniają 2 mechaniczne lub hydrauliczne przeciwnoże, lejek załadowczy, kamera cofania, oświetlenie drogowe, programowalne systemy ważące z dodatkową możliwością przenoszenia danych oraz pilot zdalnego sterowania. Firma Strautmann oferuje również rozmaite warianty zadawania paszy z wozu. Zaliczamy do nich wysyp dwustronny z asymetrycznie rozmieszczonymi otworami co zwiększa równomierność opróżniania mieszalnika, ślizgawkę wysypową, co ogranicza rozjeżdżanie paszy przez maszynę (opcjonalne sterowanie hydrauliczne ślizgawką), przenośniki taśmowe, wysyp tylny dla wąskich korytarzy w budynkach, w opcji jest również moduł zapewniający funkcję ścielenia ściółki (wyrzut słomy do 15 m). Oferta firmy Strautmann może być również indywidualnie dopasowana do potrzeb każdego klienta.

Więcej o wozach paszowych tutaj

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.