[ATR] Nowości Strautmannwozy paszowe

Strautmann - Nowy VM 1201

Data publikacji:

Firma Strautmann podczas targów Euro Tier zaprezentowała nowy wóz paszowy Strautmann VM 1201 zamykający ofertę firmy w kategorii pojemności 12 m³. Prezentowana maszyna to jednoosiowy, jednoślimakowy wóz ciągniony przeznaczony do obsługi maksymalnie 85 krów.

Pojemność mieszalnika może zostać w razie potrzeby powiększona dzięki systemowi nakładek na zbiornik paszy o wysokości 180 lub 360mm. Opatentowane żłobienia w mieszalniku gwarantują stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Wóz paszowy Strautmann oferuje także różne warianty zadawania pasz. Do wyboru są bramki wyładowcze dla rozładunku prawostronnego z przodu i z lewej tylnej strony, wariant wyładowczy z przednim lub tylnym przenośnikiem taśmowym lub opcja „bramki duńskiej” (wyładunek za kołami). VN1201 oparty jest na projekcie modelu Verti-Mix 1451. Ich wymiary są identyczne oprócz wysokości. W modelu VM1201 całkowita wysokość została zredukowana do 2,76 m m, aby maszynę można było użytkować np. w niskich budynkach starego typu, zachowując jednocześnie pożądaną, optymalną pojemność mieszalnika. Prezentowany wóz paszowy jest wyposażony w 2 mechaniczne lub hydrauliczne przeciwnoże, lejek załadowczy, kamerę cofania, oświetlenie drogowe, programowalne systemy ważące z dodatkową możliwością przenoszenia danych oraz pilota zdalnego sterowania. Do wyposażenia opcjonalnego zalicza się ponadto elementy mało ścieralne do noży, wykonane ze stali jakościowej, magnesy zabezpieczające przed przedostawaniem się odłamków metalu do paszy oraz wymienne noże do balotów i owoców. Konfiguracja szczegółowa maszyny może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.