Nowości Przyczepy rolnicze

Strautmann - Nowa przyczepa Ambion

Data publikacji:

Firma Strautmann zaprojektowała nowe przyczepy zbierające z serii Ambion - modele Ambion 440 o pojemności załadowczej 42 m³ i Ambion 500 o pojemności 49 m³, które zastąpiły poprzednie przyczepy typu Vitesse 4201 i 4701.

Rotor załadunkowy przyczepy Ambion wyposażony jest w podbieracz o szerokości 1,8 m, który bardzo ostrożnie przenosi zebrany materiał do przestrzeni ładunkowej (ramiona wahadłowe napędzane przez łańcuch lub bezpośrednio z przekładni). Zespół tnący wyposażony jest seryjnie w 6 rzędów noży (opcja - do 37 noży) - noże zewnętrzne są teraz montowane głębiej, aby uzyskać bardziej równomierną długość cięcia podczas zbioru siana. Każdy nóż jest indywidualnie zabezpieczony przed ciałami obcymi.
Nowa przyczepa zbierająca firmy Strautmann ma ocynkowaną platformę (optymalna ochrona antykorozyjna) i drewnianą podłogę o grubości 25 mm. W wyposażeniu przyczep jest m.in. przenośnik podłogowy z czterema łańcuchami o wytrzymałości 13 ton. Przyczepa Ambion instalowana jest na tandemowym podwoziu typu boogie (maksymalny rozmiar opon - 710/40 R 22.5), z osią kierowaną aktywnie w opcji.

GA

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.